Author: r***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: good tablet for kids
Color: Pink
Price: 750kr
| Charger | Not include a charger |
| Material | PC |
| Batteries Included | Yes |
| Features | None |
| Color | Pink |
| Brand | Others |
| Screen Size Range | 7.1"-8.9" |
| Screen Size | 7.0" |
| Screen Resolution | 1024 x 600 |
| CPU Brand | Unisoc |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android |
| Cell Capacity | under 4000mAh |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Battery Type | UN 3481 |
| SKU | se2405087180156574 |
Brand Name: VASOUN
Quality: 2728050 people said the quality is very good!
Author: r***7
Date:
Review: good tablet for kids
Color: Pink
Author: p***8
Date:
Review: very good little for kids nice
Color: Pink
Author: a***0
Date:
Review: Beautiful 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰
Color: Pink
Author: i***a
Date:
Review: I love this product perfect
Color: Blue
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.